Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettikleriniz...

Let's Talk hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve yanıtları... Daha fazla bilgi için sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Let’s Talk’u diğer kurslardan ayıran sistemi, ihtiyaç analizi yapıldıktan sonra tamamen kişiye özel bir program oluşturulması ve kişinin ihtiyacı dışında, kullanmayacağı gramer bilgileri ve kelimeleri öğretmiyor olmasıdır. Konuşma odaklıdır ve en kısa sürede en etkili bir biçimde İngilizce eğitimi sunar. Bire bir dersler ile kişinin müsaitliğine göre esnek zaman diliminde öğrenciyi yormadan eğitim verir. Bu sayede iş, özel hayat ve eğitiminizi göz önünde bulundurarak belirlediğiniz gün ve saatlerde eğitim alma fırsatını yakalamış olursunuz.
Evet, Sınav İngilizcesi Eğitimi alabiliyorsunuz. Seviyeniz belirlendikten sonra uzman eğitmenimiz tarafından katılacağınız sınav baz alınarak eğitim programınız oluşturuluyor. Bire bir derslerle sınava hazır bir şekilde girmiş oluyorsunuz.
Ders tarihini ve saatini siz belirliyorsunuz. Müsait olduğunuz hafta sonu dahil herhangi bir gün sabah 10.00 ile akşam 22.00 arası bir saate dersinizi ayarlayabilirsiniz.
Deneme dersimiz sonrası Uzman Eğitim Koordinatörümüz sizin seviyenizi belirlerken size özel metot geliştirirmiş olur. Toplam 4 kurun sonunda çok rahat bir şekilde konuşur ve iletişim kurabilir duruma gelirsiniz. Tabii ki burada öğrencinin katılımı oldukça önemli.
Derse katılamadığınız acil durumlarda öğretmeninize en az bir gün öncesinden bilgi verirseniz o günün dersini daha sonraki günlere erteleyebilirsiniz.
Hocalarımızı size özel bir şekilde ve dil seviyenize göre belirliyoruz. Uzman Eğitim Koordinatörümüz sizin ilk dersiniz sonrası değerlendirmenizi yapar ve memnun olmadığınızı iletirseniz isteğiniz doğrultusunda farklı bir öğretmene yönlendirilirsiniz.
Deneme dersi sonrası sizin için belirlediğimiz hoca ile devam ediyorsunuz. Siz değişiklik istemediğiniz sürece kurlarınızı aynı hoca ile tamamlayabilirsiniz.
Deneme dersinde öncelikle sizin ihtiyaçlarınızı ve dil öğrenme amacınızı öğreniyoruz, ardından dil seviyenizi ölçüyoruz. Dil seviyeniz ile kaç kura ihtiyacınız olduğunu belirleyip size uygun öğretmen seçimini yapıyoruz.
Dil seviyeniz Uzman Eğitim Koordinatörümüz tarafından deneme dersinde belirlenir.
Eğitim sistemimizi tanımanız açısından da deneme sonrası kayıt olmasanız da deneme dersine katılabilirsiniz.
Deneme dersine katılım sağlamak tamamen ücretsizdir.
Eğitimin tamamı 4 kur, 144 ders saatinden oluşuyor. Her bir kur 36 ders saatidir.
discuss-issue

Sorunuzu bize yazın

Daha fazla bilgi almak için mesajınızı iletebilirsiniz.
500 karakter

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam