Kurucumuz

Eğitimini İngiltere’de “Birmingham Üniversitesi’nde” İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde bitirdikten hemen sonra ara vermeden Hacettepe Üniversitesi’nde aynı bölümde yüksek lisansını tamamladı. Güncel makaleler ve araştırmaları takip etmenin yanı sıra ikinci dil eğitim metotları arasında her ülke ve kültür için hangisi daha etkili onun araştırmalarını yaptı. Farklı yurt içi ve yurt dışı kurumlarda İngilizce eğitimi vererek öğrencilerin eğitim alırken yaşadıkları problemler ve zorlukları göz önünde bulundurarak özelikle konuşma açısından yeni bir sistemin temellerini kurmaya yöneltti. Kurucumuz 10 senelik öğretmenlik tecrübesi ile 2016’da Let’s Talk’ı kurdu ve hemen ardından “Milli Eğitim Bakanlığına” bağlanarak daha resmi bir kurum olarak yoluna hala devam ediyor.

Kurucumuz

Misyon - Vizyon

Let’s Talk olarak biliyoruz ki, çok iyi okulların en iyi bölümlerinden mezun olsanız dahi profesyonel düzeyde bir dil bilmiyorsanız, hayal ettiğiniz kapılar sizin için açılmayacak demektir. Öğrendiğiniz her yeni dil sizi diğerlerinden farklı kılacak ve vizyonunuzu geliştirecek yetenekler elde etmenizi sağlayacaktır. Öğrenmek ise sadece eğitim, iş ya da tatillerde ziyaret edeceğiniz ülkelerde rahat etmeniz için değil; aynı zamanda yaratıcılığınızı artırıp hafızanızı güçlendirecek ve dünyaya olan bakış açınızı değiştirecek, açık görüşlü ve anlayışlı bir bireye dönüşmenize olanak sağlayacaktır.

Unutmayın, kendinize en büyük yatırımı dil öğrenerek yapabilirsiniz.

Let’s Talk ne gibi eğitimler veriyor?

Let’s Talk ne gibi eğitimler veriyor?

Avrupa Dil Portfolyosu’ndaki dil becerilerine göre 4 kur vardır: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate ve Upper-Intermediate.

Biz her kurda öğrencilerimize 72 ya da 144 ders saati eğitim veriyoruz. Ücretsiz seviye tespit ve ihtiyaç analizi sonrasında sizin seviyeniz ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenecek olan özel eğitim programınızda talepleriniz doğrultusunda: 

  • Genel İngilizce
  • Seyahat İngilizcesi
  • İş İngilizcesi ve Mesleki Terminoloji
  • Konferans Hazırlığı ve Sunum Teknikleri
  • Müzakere Teknikleri ve Terminolojisi
  • Mülakat Teknikleri - Mesleki Yeterlilik ve Akademik Sınavlara Hazırlık
  • Aksan ve Telaffuz Eğitimi
  • Temel ve İleri Düzey Konuşma Eğitimi programlarından birini seçebilir, Eğitim Koordinatörümüz tarafından eğitiminizin ne şekilde planlanmasının sizin için daha verimli bir sonuç doğuracağını konuşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam