İleri Seviye Konuşma

İleri Seviye Konuşma Eğitimi yeterli kelime ve gramer bilgisine sahip, okuma, yazma ve anlamada eksiksiz olan öğrenciler için oluşturulmuş bir eğitim programıdır.

Dersler kurallardan bağımsız, doğal bir ortamda İngilizce konuşma pratiği yaparak İngilizce'nizi geliştirmeyi amaçlar. 

Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve zorlandığınız konulara odaklanarak, eksikliklerinizi tespit ederek oluşturduğumuz kişiye özel bir ders programıdır.

Let’s Talk olarak hedefimiz, kalıplaşmış bir müfredat yerine daha etkili ve size uygun materyalleri kullanarak çözüm odaklı yol almak ve İngilizce’nizi en hızlı sürede istenen seviyeye ulaştırmak!

Fizyolojik olarak konuşarak öğreniriz. Kelime ve dil bilgisini günlük hayatta kullandıkça konuşma becerisi ivme kazanır. İleri Düzey Konuşma Eğitim Programı ile üst seviye öğrencilerimizin konuşma becerisinin geliştirilmesi ve öğrenciye akıcılık kazandırmak amaçlanır.

Deneyimli eğitmenlerimizle ilk derste ihtiyaçlarınız belirlenir, ardından size uygun bir eğitim programı hazırlanır. Ezberci mantıktan uzak, konuşma odaklı bir öğretim metodu izlenerek, eksik olduğunuz kısımlar üzerinde yoğunlaşılır. Eğer belli bir gramer konusunda eksiğiniz varsa eğitmen tarafından tespit edilerek anlatılır. 

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyaç analizi yapılır.
Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinatörümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Sabit materyal kullanmıyoruz

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz. 

Program Detayı
  • Let’s Talk'ta eğitim planlaması 3 aylık ve 6 aylık seçenekler olmakla birlikte 2 aşamadan oluşur.
  • Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerimize 6 aylık program düzenleniyorken Orta seviyede olan öğrencilerimize genelde 3 aylık eğitim yeterli olmaktadır.
  • Eğitimler haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılır, bir ders saati 40 dakikadır.
  • Sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında öğrencinin dilediği gün ve saatlerde ders saatleri planlanır.
  • Eğitimler ONLINE, Let’s Talk Merkez Ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına öğretmen yönlendirilmesi ile gerçekleştirilir. 
İleri Seviye Konuşma

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam