İş İngilizcesi

Müzakere

İş dünyasından konuştuğumuzda ister istemez stratejilerden bahsetmeye başlarız, bu da stratejilerin ne kadar önem taşıdığını gösterir. Çalışanlar olarak hep toplantılara katılmak zorundayız. Bu sebeple toplantı stratejilerine hakim olmamız gerekiyor.

Türkçe olduğu zaman kendi alanınızda konuşmak çok daha kolay olabilir. Fakat İngilizce konuşmanız gerekirse toplantıyı nasıl yöneteceğinize hakim olmalısınız.

Burada Let’s Talk olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Gerekli İngilizce’nin yanı sıra sizi stratejiler konusunda geliştirerek toplantı yönetimini ve bilgi akışını size öğretiyoruz.

Ekiplerin gerçek işi, toplantılarda yapılır. Örneğin, yeni bir pazarlama planı geliştiriyorsanız, bunu bir e-posta değişimi, birebir seanslar veya bir ekip toplantısı yoluyla yapabilirsiniz. Bunların her biri farklı bir sonuca varır, takım toplantıları hem zaman hem de sonuç açısından en etkilidir.

Bir müzakere, birden fazla tarafın sorunları tartıştığı ve bir çözüme ulaşmak için onları diyalog yoluyla çözmeye çalıştığı bir iletişim sürecidir. Müzakereler, hem ofiste hem de günlük hayatta mikro ve makro ölçeklerde sürekli olarak gerçekleşir.

Kurum içi danışman olarak, maaş görüşmeleri, dışarıdan gelen avukatlarla sözleşme müzakereleri, davalar sırasında uzlaşma müzakereleri, sendika müzakereleri, satın alma emri müzakereleri ve daha fazlası gibi günlük görevlerinizin bir parçası olarak çok sayıda görüşme türüyle karşılaştığınızdan emin olabilirsiniz.

Let’s Talk olarak sizleri tüm bu müzakerelere ve toplantılara hazırlıyoruz ve iş hayatınızda başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyaç analizi yapılır.
Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinatörümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz. 

Program Detayı
  • Let’s Talk'ta eğitim planlaması 3 aylık ve 6 aylık seçenekler olmakla birlikte 2 aşamadan oluşur.
  • Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerimize 6 aylık program düzenleniyorken Orta seviyede olan öğrencilerimize genelde 3 aylık eğitim yeterli olmaktadır.
  • Eğitimler haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılır, bir ders saati 40 dakikadır.
  • Sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında öğrencinin dilediği gün ve saatlerde ders saatleri planlanır.
  • Eğitimler ONLINE, Let’s Talk Merkez Ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına öğretmen yönlendirilmesi ile gerçekleştirilir. 
Müzakere

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam