Turizm

Turizm bölümünde okuyan, bu sektörde çalışan ve kendini bu alanda geliştirmeyi hedefleyenler için özel olarak tasarlanan programımız, öğrencilerimize kariyer planlamalarında farklı bir vizyon katmalarını sağlamaktadır.

Görüntüle
Üretim

Üretim alanında görev yapan yurtdışına mal/ürün gönderen firma yöneticilerinin ve firma yetkililerinin dil ihtiyaçlarını karşılayabilmek...

Görüntüle
Otomotiv

Uluslararası firmalarda çalışan profesyoneller ve otomotiv sektöründe kariyer planlayan öğrencilere uygun programdır.

Görüntüle
Mühendislik

Mühendisler, mühendislik fakültesi öğrencileri ve bu alanda akademik kariyer planı olan diğer profesyoneller için özel olarak hazırlanmış mühendislik ingilizcesi, katılımcının mesleği ile ilgili, raporlamalar, konferans ve sunum tekniklerini öğretirken eğitim-öğretim ve araştırma imkanı sunar.

Görüntüle
Tıp

Tıp alanında görev yapan tüm mesleklerin ihyacına göre analiz çıkarıp program hazırlıyoruz.

Görüntüle
IT

IT personelleri için, çalışma ortamındaki sorunlara acil müdahale etmek ve kısa sürede çözüm üretebilmek büyük önem taşır.

Görüntüle
Hukuk

Hukuk ilişkilerinin giderek daha da uluslararası bir boyut kazanması, ingilizceyi her alanda olduğu gibi hukuk alanında da birincil dil olma noktasına getirmiştir.

Görüntüle
E-Ticaret

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte e-ticaret daha da yaygınlaşmıştır.Özellikle uluslararası ticaret ve yurtdışı bazlı ürünlerinizi tanıtmak ve satmak istiyorsanız İngilizce gerekli bir dil haline gelecektir.

Görüntüle
Yükseköğretim

Akademisyenlik alanında görev yapan öğrencilerimize uyguladığımız özel program ile sistemli ve etkili makale yazmak, literatür taramaları, örnek incelemeleri, sınıf içi yazma çalışmaları, meslektaş değerlendirmesi ve geri bildirimden faydalanma gibi içeriklerden yararlanılacaktır.

Görüntüle
Havacılık

Havacılık İngilizcesi programı; Pilotlara İngilizce, Kule İletişim Uzmanlığı İngilizcesi, Kabin Personeli İngilizcesi, Teknisyenlere İngilizce, Yer Hizmetleri İngilizcesi...

Görüntüle
Denizcilik

Dünyanın dört bir yanında farklı aksanlarda, farklı kültürlerde yetişmiş tüm dünya denizcileri ortak dil olarak İngilizce konuşur.

Görüntüle
Lojistik

Lojistik ingilizcesi eğitimlerimiz; taşıma şekilleri, sevkiyat, stok, depolama, finans, paketleme, yükleme, senetler, ürünlerin ulaşımı, konteyner ile taşıma, dış ticaret kuralları...

Görüntüle
Dış Ticaret

Dış Ticaret sektöründe İngilizce bilmek ihracat noktasında en önemli etkenlerdendir.

Görüntüle
Medya

Gazetecilik, televizyon, sinema, basın ve yayın alanlarında İngilizceyi etkin kullanabilmek ve terminoloji öğrenmek isteyenler için hazırlanmış bir programdır.

Görüntüle
Pazarlama

Pazarlama İngilizcesi eğitiminde çalısanların ingilizce dil seviyelerinde ve alanları hakkındaki termolojiye vakıf olmaları ve akıcı bir şekilde konuşmaları sağlanmaktadır.

Görüntüle
İnsan Kaynakları

İK’cılara özel olarak hazırlanmış Let’s Talk programına katılarak yüzlerce farklı kelime,ifade ve deyimin ,iş hayatında nasıl kullanılması gerektiğini öğreneceksiniz.

Görüntüle
Satış

Satış İngilizcesi, satış yapabilmek için gerekli olan dil ve kelime bilgisini öğretmek amacıyla hazırlanmıştır. Soru sorma,ikna edebilme,sunum ve anlaşma yapmak için kelime bilgisine ihtiyaç duyan öğrencilerimiz için uygun programdır.

Görüntüle
Finans

Finans İngilizcesi programı finans alanında çalışmak için gerekli olan dil ve kelime bilgisini öğretmek için tasarlanmıştır.

Görüntüle

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam