Bire Bir Eğitim

Bire Bir Eğitim

İngilizce eğitimi almak isteyen ancak grup veya bir sınıf mevcudu içinde olmak istemeyen, bire bir özel ders şeklinde talepte bulunan siz değerli öğrencilerimiz için tamamen kendi gün ve saat seçeneklerinize göre tasarladığımız, talep durumunda ONLINE, Let’s Talk Merkezinde veya sizlerin ev veya iş ortamınıza eğitmenlerimizin gelerek ders verdiği özel program seçeneğidir.

Bu program ile öğrencimiz ders günü ve saatlerini tamamen kendi koşullarına göre ayarlayabilmekle birlikte söz konusu ders saatlerini haftalık olarak ihtiyaca göre yoğunlaştırabilme avantajına da sahip olmaktadır. 

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyaç analizi yapılır.

Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinat.rümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Sabit materyal kullanmıyoruz

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz. 

Program Detayı

• Let’s Talk'ta eğitim planlaması 3 aylık ve 6 aylık seçenekler olmakla birlikte 2 aşamadan oluşur.

• Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerimize 6 aylık program düzenleniyorken Orta seviyede olan öğrencilerimize genelde 3 aylık eğitim yeterli olmaktadır.

• Eğitimler haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılır, Bir ders saati 40 dakikadır.

• Sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında öğrencinin dilediği gün ve saatlerde ders saatleri planlanır.

• Eğitimler ONLINE, Let’s Talk Merkez Ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına öğretmen yönlendirilmesi ile gerçekleştirilir.

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam