Neden Let's Talk

Let’s Talk’ın Farkı Nedir?

30’dan fazla yerli ve yabancı eğitmen ile, kişiye özel esnek saatlerde, birebir özel ders ve grup ders imkanı sunuyor ve sizleri gerçekten ihtiyaç duyduğunuz yönde eğiterek gereksiz bilgilerle dil öğrenme sürecinin zahmetinden kurtarıyoruz. Dil bilmek ve öğretmek birbirinden farklı konulardır, bu bilinçle öğretmen seçimimizde de hassas davranıyor, sizlerin istek ve ihtiyaçlarına en uygun eğitmeni özenle seçiyor ve yönlendiriyoruz.

Let’s Talk’ın Farkı Nedir?

Gerçek Dünya için Hazırlanmış Eğitim Programı

Bu program ile öğrencilere gündelik yaşamda ve meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken, hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir İngiliz’in bile günlük hayatında hiç kullanmadığı gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez. Let’s Talk öğrencilerine en kısa sürede ve en etkili şekilde kelime öğrenme ve konuşma odaklı bir İngilizce eğitimi sunmaktadır.

En Aza İndirgenen Öğrenci Sayısı

En Aza İndirgenen Öğrenci Sayısı

Öğrencilerimiz, birebir özel ders veya maksimum 4 kişilik grup sınıflarda konuşma odaklı eğitim görürler. Bu eğitim programı, kalabalık sınıf ortamlarından farklı bir şekilde dil eğitiminde en düşük öğrenci sayılı grup programı olma özelliğini taşımaktadır.

Kişiye Özel Tasarlanan Eğitim Programı

Bu programda her öğrenci için eğitime başladığında  bir ihtiyaç analizi ve ücretsiz seviye tespit  yapılır. Eğitim koordinatörü tarafından öğrencinin ihtiyacı olan kelimeler, cümleler ve 500'den fazla kaynağın bulunduğu kütüphanemizden derlenerek hazırlanan içerikler ile öğrencinin ders programı oluşturulur. Programın başarılı olmasında, öğrencilerimizin kendileri için özel olarak hazırlanan cümle kalıplarına çalışması ve öğrenilen kelimeleri tekrar etmesi önemli rol oynar.

Esnek Saatler

Let’s Talk, iş ve eğitim hayatlarınızı göz önünde bulundurarak sizlere esnek eğitim programları sunmaktadır. Böylece eğitim saatlerinde tamamen özgür olur, iş, özel ya da sosyal hayatınızı engellemeden eğitiminize devam edebilir, daha öncesinde belirlediğiniz gün ve saatlerde eğitiminizi alabilirsiniz. Bu esnek eğitim sistemiyle İngilizce’ye istediğiniz an zaman ayırabilirsiniz!

Ayrıca eğitiminiz sırasında, iş veya özel hayatınızda meydana gelen değişiklikler nedeniyle programınızın gün ve saatlerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Böylece dersleriniz yanmaz ve bütün derslerinize katılabilirsiniz.

Esnek Saatler

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam