İş İngilizcesi

Turizm

Turizm

Turizm bölümünde okuyan, bu sektörde çalışan ve kendini bu alanda geliştirmeyi hedefleyenler için özel olarak tasarlanan programımız, öğrencilerimize kariyer planlamalarında farklı bir vizyon katmalarını sağlamaktadır.

Öğrencilerimiz iş hayatlarındaki deneyimlerini turizm/iş derslerinde paylaşmaya teşvik edilirler, bu sayede program sırasında işlenecek farklı konu başlıkları öğrencilerin deneyimlerinden ve ihtiyaçlarından yola çıkarak yaratılır. Program süresince konular, ders kitapları, gazete makaleleri, video vb. materyallerle zenginleştirilerek işlenmektedir.

Turizm konusunda gereken kelime bilgisi geliştirilmekte ve gramer yapısı kurs boyunca yoğun olarak işlenmektedir. Ayrıca katılımcı, gerek seminer gerek grup toplantısı veya çeşitli sunumlarda mesleğine dair ingilizce bilgisini nasıl kullanacağı konusunda eğitilmektedir. Program bitiminde öğrenciler, Turizm İngilizcesi ile bağlantılı konularda çok daha akıcı ve verimli bir ingilizce kullanabilecek seviyeye ulaşır.
Programın içeriği:

·       Talep formları ve rezervasyon

·       Resepsiyon

·       Otel Servisi

·       Yiyecek & İçecek Servisi

·       Çevre Turları

·       Şikayetler

·       Check-out

·       Tur Operasyonu- Kontaklar

·       Tur Operasyonu- Planlama

·       Müzakere

·       Revizyon

Sabit materyal kullanmıyoruz

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyaç analizi yapılır.
Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinatörümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz. 

Program Detayı
  • Let’s Talk'ta eğitim planlaması 3 aylık ve 6 aylık seçenekler olmakla birlikte 2 aşamadan oluşur.
  • Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerimize 6 aylık program düzenleniyorken Orta seviyede olan öğrencilerimize genelde 3 aylık eğitim yeterli olmaktadır.
  • Eğitimler haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılır, bir ders saati 40 dakikadır.
  • Sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında öğrencinin dilediği gün ve saatlerde ders saatleri planlanır.
  • Eğitimler ONLINE, Let’s Talk Merkez Ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına öğretmen yönlendirilmesi ile gerçekleştirilir. 

 

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam