Seyahat İngilizcesi

Turistik ya da iş amaçlı sıkça yurt dışına mı seyahat ediyorsunuz? Bu gezilerde kendinizi gittiğiniz yerde daha iyi ifade etmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz!

Geleneksel yöntemlere ve müfredatlara bağlı kalmadan, tamamen isteğinize ve İngilizce seviyenize odaklanarak hazırlayacağımız size özel eğitim programıyla en kısa sürede ve en hızlı şekilde konuşmaya başlayabilirsiniz.

Let’s Talk’ta uyguladığımız özel yöntemlerle birinci dersten itibaren konuşma pratiğine başlayarak kurunuz ilerledikçe akıcılığınızı artırmayı hedefliyoruz. 

Seyahat İngilizcesi olarak adlandırdığımız bu eğitim programı, zamanı kısıtlı olan ve yurt dışına çıkmaya hazırlanan öğrencilerimize özel programlandırılmıştır. Öğrencilerimizin yurt dışına çıktıklarında yaşayacakları dil sorununu tamamen ortadan kaldırmaya yönelik oluşturulmuş bir eğitim planıdır.

Seyahat esnasında kullanacağınız kelime ve cümle kalıpları üzerine yoğunlaşmış programda, konuşma odaklı ve interaktif bir eğitim sunuyoruz. Programda,

  • Otel rezervasyonunda,
  • Havalimanında,
  • Restoranda sipariş verirken,
  • Alışveriş yaparken vb. gibi yurt dışında hayatınızı kolaylaştıracak günlük konuşma dili üzerine yoğunlaşılır. 

Yurt dışına çıktığınızda İngilizce konuşmak artık sizin için bir engel olmayacak, gittiğiniz şehri tek başınıza keşfetme özgürlüğüne kavuşacaksınız! 

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyaç analizi yapılır.
Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinatörümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Sabit materyal kullanmıyoruz

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz. 

Program Detayı
  • Let’s Talk'ta eğitim planlaması 3 aylık ve 6 aylık seçenekler olmakla birlikte 2 aşamadan oluşur.
  • Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerimize 6 aylık program düzenleniyorken Orta seviyede olan öğrencilerimize genelde 3 aylık eğitim yeterli olmaktadır.
  • Eğitimler haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılır, bir ders saati 40 dakikadır.
  • Sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında öğrencinin dilediği gün ve saatlerde ders saatleri planlanır.
  • Eğitimler ONLINE, Let’s Talk Merkez Ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına öğretmen yönlendirilmesi ile gerçekleştirilir. 
 Seyahat İngilizcesi

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam