İş İngilizcesi

Üretim

Üretim

Üretim alanında görev yapan yurt dışına mal/ürün gönderen firma yöneticilerinin ve firma yetkililerinin dil ihtiyaçlarını karşılayabilmek, yurt dışı bağlantılı görüşmelerini akıcı hale getirmek için ürünlerini pazara sunabilmek, gündem takip etmek, misafirlerini karşılayabilmek ve çeşitli alanlarda işlerini yürütebilmeleri için mesleklerinde İngilizce’ye ihtiyaç duymaktadırlar. 

Ticari görüşmelerinizde doğru zamanda doğru ifadeleri kullanarak kalıcı başarıya ulaşmak ve müşterilerinizle daha samimi ilişkiler kurmak için ihtiyaç duyduğunuz İngilizce okuma, yazma, anlama ve konuşma becerilerinizi gerliştirirken aynı zamanda yeni müşteri kazanmanız ve tedarik zincirleri oluşturmanızda da size yardımcı olacaktır
Bu süreçlerde ihtiyaç analizlerini yapıp öğrencilere en doğru olan programı hazırlıyoruz.

Sabit materyal kullanmıyoruz

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyaç analizi yapılır.
Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinatörümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz. 

Program Detayı
  • Let’s Talk'ta eğitim planlaması 3 aylık ve 6 aylık seçenekler olmakla birlikte 2 aşamadan oluşur.
  • Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerimize 6 aylık program düzenleniyorken Orta seviyede olan öğrencilerimize genelde 3 aylık eğitim yeterli olmaktadır.
  • Eğitimler haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılır, bir ders saati 40 dakikadır.
  • Sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında öğrencinin dilediği gün ve saatlerde ders saatleri planlanır.
  • Eğitimler ONLINE, Let’s Talk Merkez Ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına öğretmen yönlendirilmesi ile gerçekleştirilir. 

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam