Eğitimlerimiz

Bire Bir Eğitim

İngilizce Eğitimini, grup şeklinde almak istemeyen, bire bir özel ders şeklinde almak isteyen öğrencilerimiz için, tamamen kendi gün ve saat seçeneklerine göre tasarladığımız, Online, Let’s Talk Merkez ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına eğitmenlerimizin gelerek ders verdiği...

Grup Eğitimi

Ortaokul, Lise ve Üniversite’de 30-40’ar kişilik sınıflarda aldığımız İngilizce eğitimi sonrasında, özel kurslarda sınıf mevcudu 10-15 kişiye düştüğünde, bu sayının eğitim için uygun olduğunu düşünmekteyiz.Fakat bu sınıflarda konu anlatımları uzamakta ve öğrenci başına düşen toplam süre günde 4-5 dakikayı geçmemektedir.

Kurumsal Eğitim

Let’s Talk kurumsal eğitim programları ile hem çalışanlarınıza hem de şirketinize yatırım yapabilirsiniz. Yabancı dil kurumsal eğitimleri, firmanıza özel programlar ile ister şirketinizde dilerseniz Let’s Talk merkez ofisinde veya online ders şeklinde Let’s Talk’ın alanında deneyimli olan uzman eğitmen kadrosu ile alabilirsiniz.

EĞİTİMLER

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam