İş İngilizcesi

Telefon

Telefonda İngilizce konuşmak çoğumuz için korkutucudur. Günümüzde telefon en çok kullandığımız iletişim aracı olduğundan dolayı her an yabancı iş arkadaşlarınızdan veya yabancı yöneticinizden telefon alabilirsiniz.

Özellikle bu kritik bir iş konuşmasıysa bu durum sizin için daha da zorlaşır. Ama gereken konuşma kalıpları bilindiğinde her şey daha da kolaylaşır.

Aslında her zor görünen problem, çözüm bulunduktan sonra çok daha kolaylaşır.

Let’s Talk, eğitim sürecinde öğretmen tam da bu kısma odaklanacaktır. Problemlerinizin çözümlerini size sunarak, her türlü telefon konuşmasında rahatlıkla iletişim kurmaya hazır olacaksınız.

Telefonda konuşmak işinizin önemli bir parçası olabilir, ya da zaman zaman sadece İngilizce olarak telefon görüşmeleri yapmak veya cevaplamak zorunda kalabilirsiniz.

Telefonda her gün veya hatta bir sınavın veya iş görüşmesinin bir parçası olarak İngilizce konuşmanız gerekebilir. Bazen işiniz bir telefon görüşmesine bile bağlı olabilir!

Telefon becerilerinizi geliştirmenin genel olarak konuşma becerilerinize yardımcı olacağını keşfedeceksiniz. Dahası, hem İngilizce hem de kendi dilinizi konuştuğunuzda, özgüven kazanmanıza ve öz saygınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyaç analizi yapılır.
Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinatörümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz. 

Program Detayı
  • Let’s Talk'ta eğitim planlaması 3 aylık ve 6 aylık seçenekler olmakla birlikte 2 aşamadan oluşur.
  • Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerimize 6 aylık program düzenleniyorken Orta seviyede olan öğrencilerimize genelde 3 aylık eğitim yeterli olmaktadır.
  • Eğitimler haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılır, bir ders saati 40 dakikadır.
  • Sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında öğrencinin dilediği gün ve saatlerde ders saatleri planlanır.
  • Eğitimler ONLINE, Let’s Talk Merkez Ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına öğretmen yönlendirilmesi ile gerçekleştirilir. 
Telefon

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam