Online Eğitim

Let's Talk'ta Online Eğitim

Let's Talk'ta Online Eğitim

İçinde bulunduğumuz bu hassas zamanlarda elbette ki önceliğimiz sağlığımız, ancak vakit kaybetmek istemeyen öğrencilerimize bire bir eğitimden farksız bir alternatif olarak Online İngilizce eğitim ile farklı bir yol çiziyoruz.

Let’s Talk kendine özgü konuşma odaklı eğitim modeli ile mesafeler fark etmeksizin eğitiminize devam etmenize olanak sunuyor.

Online eğitimde en çok akla takılan ‘Zaten anlama problemi yaşıyorum, bilgisayar başında yaptığım eğitimin bana bir faydası olacak mı gerçekten?’ sorusudur. Ancak klasik dilbilgisi eğitim metotlarından uzak, özellikle konuşma odaklı olarak ilerleyen ders içeriğimiz ve bu alanda uzman eğitmenlerimiz ile yüz yüze eğitimden farksız olarak dil eğitiminize devam edebilecek ve bu konudaki kaygılarınızdan çok kısa süre içinde kurtulmuş olacaksınız.

Materyalleri online olarak paylaşıyoruz

Çeşitli online platformlar üzerinden yapılacak olan online derslerinizde materyaller eğitmeniniz tarafından sizlerle paylaşılır. İhtiyaç halinde eğitmeniniz ekranını sizinle paylaşarak kendi bilgisayarını bir sınıf tahtası gibi de kullanabilir.

Ders içerisinde dinleyeceğiniz ya da izleyeceğiniz tüm kayıtlar link olarak sizlerle paylaşılır. Online derslerin yüz yüze derslerden tek farkı fiziksel olarak eğitmeninizle aynı ortamı paylaşmıyor olmanızdır. Bunun ötesinde eğitiminizi ve eğitim kalitenizi etkileyecek herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır.

Yazılı olarak not tutmakta zorlanan öğrencilerimiz için online eğitimin en büyük artısı ders esnasında kullanılan tüm materyal ve konuşulan tüm başlıkların kayıtlı olarak ellerinde bulunmasıdır.

İhtiyacınızı belirliyoruz, programınızı hazırlıyoruz

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyac analizi yapılır. Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinatörümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz.

Program Detayı 

• Let’s Talk'ta eğitim planlaması 3 aylık ve 6 aylık seçenekler olmakla birlikte 2 aşamadan oluşur.

• Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerimize 6 aylık program düzenleniyorken Orta seviyede olan öğrencilerimize genelde 3 aylık eğitim yeterli olmaktadır.

• Eğitimler haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılır, Bir ders saati 40 dakikadır.

• Sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında öğrencinin dilediği gün ve saatlerde ders saatleri planlanır.

• Eğitimler ONLINE, Let’s Talk Merkez Ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına öğretmen yönlendirilmesi ile gerçekleştirilir.

 

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam