Temel Konuşma Eğitimi

Temel İngilizce Eğitimi, İngilizce altyapısı olmayan ve dil öğrenimine sıfırdan başlayan öğrenciler için oluşturulmuş bir eğitim programıdır.

Temel eğitim, altyapının doğru şekilde oluşturulması açısından dil öğreniminde önemli bir noktadır. Öğrenci başlangıçta yanlış bir yapı veya dil bilgisi öğrenirse, hayatı boyunca o yanlışı aynı şekilde kullanmaya devam eder. Öğrenciyi bu yanlıştan döndürmek oldukça zaman alır.

Bu nedenle kurumumuzda temel eğitime fazlasıyla önem veriyoruz ve öğrencilerimize İngilizce konuşma pratiği yaparak özgüven kazanacakları bir ortam sunuyoruz. 

Let’s Talk’ta dersler konuşma odaklıdır ve interaktif olarak yapılır. İlk dersten itibaren İngilizce konuşmak zorundasınız! Böylelikle eğitmeninizle İngilizce iletişim kurarak pratik yapacak ve dikkatinizi dil kurallarına, kelimelere yoğunlaştırarak İngilizce düşünme yetisi kazanacaksınız.

Eğer Let’s Talk’taki eğitiminize ara vermeden, düzenli bir şekilde devam ederseniz 4 ayın sonunda günlük konulara ek olarak, soyut temalar üzerine düşüncelerinizi İngilizce olarak aktarabilecek seviyeye gelirsiniz.

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyaç analizi yapılır.
Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinatörümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Sabit materyal kullanmıyoruz

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz. 

Program Detayı
  • Let’s Talk'ta eğitim planlaması 3 aylık ve 6 aylık seçenekler olmakla birlikte 2 aşamadan oluşur.
  • Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerimize 6 aylık program düzenleniyorken Orta seviyede olan öğrencilerimize genelde 3 aylık eğitim yeterli olmaktadır.
  • Eğitimler haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılır, bir ders saati 40 dakikadır.
  • Sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında öğrencinin dilediği gün ve saatlerde ders saatleri planlanır.
  • Eğitimler ONLINE, Let’s Talk Merkez Ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına öğretmen yönlendirilmesi ile gerçekleştirilir. 
Temel Konuşma Eğitimi

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam