İş İngilizcesi

Hukuk

Hukuk

Hukuk ilişkilerinin giderek daha da uluslararası bir boyut kazanması, İngilizce’yi her alanda olduğu gibi hukuk alanında da birincil dil olma noktasına getirmiştir. Kendine özgü dili ve terimleri olan hukuk uygulamalarında kelimeler, noktalamalar hatta tonlamalar dahi farklı anlamlara gelecek sonuçlar doğurabilmektedir. Bu durum birçok alanda kendini donatan hukuk uygulayıcılarının kendini Hukuk İngilizcesi alanında da geliştirme gereksinimini ortaya çıkarmıştır. 

Avukat, hakim, savcı, katip, hukuk öğrencisi, hukuk danışanları, arabulucular ve bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için tasarlanmış eğitim programımız, orta seviyede ingilizce bilgisine sahip katılımcılara, ingilizce hukuk terminolojisini kullanmayı, genel ingilizce hukuk uygulamasını, hukuki yazı ve konuşma dilini efektif ve pratik şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır.

Eğitim sürecimiz, birçok materyal ve aktif uygulamalar ile zenginleştirilmekte, hukuk pratikleri ve geniş terminoloji içeriği eşliğinde sürdürülmektedir. Ögrenciler eğitim sonunda etkin bir şekilde ingilizce hukuk dilini uygulayabilir hale gelmektedir.

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyaç analizi yapılır.
Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinatörümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz. 

Program Detayı

  • Let’s Talk'ta eğitim planlaması 3 aylık ve 6 aylık seçenekler olmakla birlikte 2 aşamadan oluşur.
  • Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerimize 6 aylık program düzenleniyorken Orta seviyede olan öğrencilerimize genelde 3 aylık eğitim yeterli olmaktadır.
  • Eğitimler haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılır, bir ders saati 40 dakikadır.
  • Sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında öğrencinin dilediği gün ve saatlerde ders saatleri planlanır.
  • Eğitimler ONLINE, Let’s Talk Merkez Ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına öğretmen yönlendirilmesi ile gerçekleştirilir. 

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam