Kurumsal Eğitim

Kurumsal Eğitim

Let’s Talk kurumsal eğitim programları ile hem çalışanlarınıza hem de şirketinize yatırım yapabilirsiniz. Yabancı dil kurumsal eğitimleri, firmanıza özel programlar ile ister şirketinizde dilerseniz Let’s Talk merkez ofisinde veya online ders şeklinde Let’s Talk’ın alanında deneyimli olan uzman eğitmen kadrosu ile alabilirsiniz.


Eğitim Hakkında


Şirketler artık en çabuk dönüşüm alabilecekleri alana yani insana yatırım yapmaktadır. Bir yabancı dili konuşabilmek kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırır. Kurumsal eğitim programlarımız iş hayatında gereksinim duyulan temel, orta ve ileri düzey İngilizce iletişim becerilerini, uzman eğitmenlerimiz ile Avrupa Dil Portföyü uyumlu olacak şekilde yapılandırılmıştır. Firma bünyesinde İngilizce dil eğitim programına dahil edilen katılımcıların pozisyonlarına bağlı olarak iş yaşantılarında gerekli olan İngilizce iletişim becerilerinin tespiti ve firma amacına yönelik aktif kullanım şekilleri belirlenir,kişinin ihtiyacına göre eğitimler sunulur.


Eğitim Programımız


Let’s Talk olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, kişinin ihtiyaçlarını analiz ederek şirket ve çalışanlarının,üst düzey yöneticilerinin ve her meslek grubundan çalışanların dil ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Firmanızın dil eğitimi için, özel programlar belirlemek kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle, standart olan genel ingilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik eğitimler oluşturulur.

Let’s Talk'ta verilen kurumsal eğitimlerde sunulan imkanlar kısaca şöyle özetlenebilir.

  • Eğitiminizi ister Let’s Talk merkez ofisimizde, ister kendi kurumunuz içinde yada Online olarak alabilirsiniz.
  • Dilerseniz öğrencilerimizin ders devam durumu, derse katılımı raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir.
  • Eğitim boyunca kullanılacak tüm materyaller kursumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize verilir.
  • Bire bir ders dışında, grup derslerimiz maximum 4 kişiliktir.
  • Öğrencilerimizin fazla mesai, hastalık gibi durumlardan dolayı ders kaçırmaları durumunda önceden öğretmene bilgi verilmesi durumunda o dersi tekrar alabilme hakkına sahiptir.

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam