Genel İngilizce

Temel Konuşma Eğitimi

Temel İngilizce Eğitimi, İngilizce altyapısı olmayan ve dil öğrenimine sıfırdan başlayan öğrenciler için oluşturulmuş bir eğitim programıdır. Temel eğitim, alt yapının doğru şekilde oluşturulması açısından dil öğreniminde önemli bir noktadır.

Seyahat İngilizcesi

Turistik ya da iş amaçlı sıkça yurt dışına mı seyahat ediyorsunuz? Bu gezilerde kendinizi gittiğiniz yerde daha iyi ifade etmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Geleneksel yöntemlere ve müfredatlara bağlı...

Haber Dili Eğitimi

Genel İngilizce’den farklı olarak, haberlerde kullanılan terimler nedeniyle haberin içeriğin ana dili İngilizce olmayan biri için anlaşılması zor olabilir. Burada en temel nokta haber terimlerini ve haber metninin hazırlanma mantığını öğrenmektir!

İleri Seviye Konuşma

İleri Seviye Konuşma Eğitimi yeterli kelime bilgisine, gramer bilgisine sahip, okuma, yazma ve anlama alanlarında eksiksiz olan öğrenciler için oluşturulmuş bir eğitim programıdır. Dersler, kurallardan bağımsız, doğal bir ortamda İngilizce konuşma pratiği yaparak İngilizce'nizi geliştirme...

EĞİTİMLER

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam