Konuşma Odaklı Eğitim

Konuşma odaklı olan Let’s Talk programı ile öğrencilere günlük yaşamda ve meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duydukları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez.

Let’s Talk öğrencilerine en kısa sürede ve en etkili şekilde İngilizce öğrenme ve konuşma odaklı İngilizce eğitimi sunmaktadır. Böylelikle gereksiz gramer ve kelimelerden ziyade, her daim kullanacağınız ve hep hatırlayacağınız dil bilgisi ve kelimeler size öğretiliyor. Artık düşünmeden İngilizce konuşabileceksiniz. Konuşma odaklı eğitimden kastımız, pratiğinizi boşluk doldurmak yerine öğretmeninizle doğru bir biçimde konuşarak yapacaksınız.

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyac analizi yapılır.

Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinat.rümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz.

Konuşma Odaklı Eğitim

Let’s Talk’ın Öğrettikleri

Bu program ile öğrencilere gündelik yaşamda ve meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilir. Let’s Talk‘ta gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler, belki de hiç kullanmayacağınız kurallar öğretilmez. 

Amacımız en kısa sürede ve en etkili olarak ihtiyacınızı saptamak ve o ihtiyaç doğrultusunda başarıyı yakalamaktır. Belki hayatınız boyunca kullanmayacağınız yapılar ve kelimeler yerine, sizlere hep karşılaşacağınız durumlardan bahsederek, gerçek hayata hazırlıyoruz. Bundan sonra bir restorana girerken yada adres sorarken hiç tedirgin olmanıza gerek yok. Derslerimiz boyunca öğrencilerimize İngilizce düşünmeyi öğreterek, yabancı dil konuşmanın zevkini tattırıyoruz.

Aslında yabancı dil öğrenmek sandığınız kadar zor ve sıkıcı değil. Doğru yöntemle ve doğru materyallerle İngilizce’yi çok zevkli bir derse dönüştürebilirsiniz. Bunu da donanımlı öğretmenlerimiz sayesinde gerçekleştirmek mümkün. Okul İngilizcesi’nden ve kalıplaşmış ezberci eğitim sisteminden uzaklaşarak gerçek İngilizce’yle konuşarak kendinizi geliştiriyorsunuz.

Eğitim Metotlarımız ve Yöntemlerimiz

Eğitim Metotlarımız ve Yöntemlerimiz

İngilizce eğitimlerimiz, genel kurs mantığında düşünüldüğü gibi karmaşık kur yapılarına ve gramer eğitimine boğulmuş bir sistem içinde programlanmamıştır. Dersler interaktif, çok daha kolay ve keyifli bir atmosferde geçmektedir. Yani İngilizce öğrenmek sandığınız kadar zor değildir.

İşte Let’s Talk tamamen bu düşünce üzerine inşa edilmiş özel sistemiyle öğrencilerine en kısa sürede konuşma becerisini kazandıracak şekilde bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Callan method ve Communicative methodlarını harmanlayarak kendimize özel bir yöntem geliştirdik. Yöntemimizde, öğrencilerimizi sadece söylenenleri tekrar etme pratiği yerine her konu hakkında kendi düşüncelerini anlatabilmeleri üzerine yoğunlaşıyoruz. Böylece öğrenciler sadece bir kaç kalıp öğrenmek yerine her konuda konuşma pratiğini edinmiş oluyorlar. Aslında bu iki metodun zayıf ve kuvvetli noktalarını belirleyerek, kuvvetli noktalarına derslerimizde yer verdik. Ve öğrencilerimizin eğitim sürecinde en etkili ve hızlı yol almalarıyla ilgili bir yöntem geliştirdik.

İhtiyacınıza Göre Hazırlanan Kaynaklar

500’den fazla eğitim materyali arasından özel hazırlanarak oluşturulmuş müfredatınıza hem genel hem de  iş hayatınızı destekleyecek bilgiler de eklenebiliyor. 

İş İngilizcesi'nde mülakat tekniği, toplantı yönetimi ve mesleki terminoloji konusunda da eğitim içeriği sağlanabiliyor.

Size Uygun Esnek Gün ve Saatler

Let’s Talk, iş ve eğitim hayatlarınızı göz önünde bulundurarak sizlere esnek eğitim programları sunmaktadır. Esnek programın olması hem çalışanlara hem de öğrencilere büyük bir rahatlık sağlıyor. Hafta içi ve hafta sonu sabah 10.00 ile akşam 22.00 ye kadar derslere katılım sağlayabilir, size en uygun olan gün ve saati seçebilirsiniz. Böylece iş hayatınızı, özel hayatınızı ya da sosyal hayatınızı engellemeden eğitiminize devam edebilirsiniz.

 Ayrıca eğitiminiz sırasında, iş hayatınızda ya da özel hayatınızda meydana gelen bazı değişiklikler nedeniyle programınızın gün ya da saatlerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda talep ettiğiniz yeni gün ve saatler uygunsa, eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Böylelikle uygun olduğunuz gün ve saatlerde dersinize devam edebileceksiniz. Let’s Talk ailesi olarak, esnek programlarla sizlere en etkili eğitimi vermeye çalışıyoruz ve her şeyi öğrencilerimizin zamanına göre programlıyoruz.

Size Uygun Esnek Gün ve Saatler

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam