İş İngilizcesi

Sunum

Sunumlara hazırlanmak, iş dünyasında genellikle karşılaşacağınız başlı başına zor bir durum. Beraberinde İngilizce yetersizliği de eklenince daha da zor hale geliyor. Sunum esnasında duruşunuzdan hareketlerinize ve kullandığınız kelimelere kadar her detay oldukça önem taşıyor.

Her hareketiniz sizin konuya ne kadar vakıf olduğunuzu gösterir. Bu sebeple her şey üzerinde fazlasıyla yoğunlaşıp pratik yapmanız gerekir.

Eğitmenlerimizle beraber sunumdan önce yapılması gerekenleri, sunum sırasında yapılması gerekenleri, görsel malzemelerin kullanılışı, sunum sonrasında yapılması gerekenleri, iyi bir sunum için nelere dikkat edilmesi hakkında ipuçlarını ve eğitimini alarak, sunumunuzu başarıyla sunabileceksiniz.

Eğitiminiz bittikten sonra artık sunum yapmak neredeyse öğretmeninizle konuşmak gibi kolaylaşacaktır. Eğitim sırasında sunumunuzun her bölümü öğretmeniniz tarafından düzenlenir ve kontrol edilir.

Role-play yapılarak ve aynı atmosferi yaratarak öğrenciye pratik yaptırılır. Bu sayede sunum teknikleri konusunda gelişip hazır bir şekilde sunumunuzu yapabileceksiniz.

Let’s Talk’ta eğitiminize başladıktan sonra size ücretsiz seviye tespit ve ihtiyaç analizi yapılır.
Bu analiz sayesinde sizin eğitim hedeflerinizi ve konuşma seviyenizi belirlemiş oluyoruz. Nasıl bir eğitime ihtiyacınızın olduğu, hedefleriniz ve seviyeniz doğrultusunda Uzman Eğitim Koordinatörümüz tarafından en iyi şekilde belirlenecektir.

Bizler Let’s Talk olarak sabit materyal kullanmıyoruz. Tamamen sizin seviyenize uygun öğretmen ve program düzenlemesi yapıyoruz. Ki bunun sayesinde daha kısa sürede etkili bir şekilde eğitiminizi almış ve en öncelik ihtiyacınız olan sorununuzu kolayca çözmüş oluyoruz. 

Program Detayı
  • Let’s Talk'ta eğitim planlaması 3 aylık ve 6 aylık seçenekler olmakla birlikte 2 aşamadan oluşur.
  • Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerimize 6 aylık program düzenleniyorken Orta seviyede olan öğrencilerimize genelde 3 aylık eğitim yeterli olmaktadır.
  • Eğitimler haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılır, bir ders saati 40 dakikadır.
  • Sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında öğrencinin dilediği gün ve saatlerde ders saatleri planlanır.
  • Eğitimler ONLINE, Let’s Talk Merkez Ofis veya talep edilmesi durumunda öğrencinin kendi iş ortamına öğretmen yönlendirilmesi ile gerçekleştirilir. 
Sunum

ÜCRETSİZ Bire Bir Deneme Dersi İçin Hemen Randevu Alın

*Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan tüm öğrencilerimize ilk ders %20 indirimli!

www.letstalk.com.tr'de kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tamam